KONST / Litografier / Färglitografi 15243265
*
nr 1524 3265
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 96/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2023
kl 19:46:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 09:41:36
1
100 kr
26/2 21:36:34
2
150 kr
26/2 21:41:08
1
Vinnande bud
27/2 13:58:07
2
250 kr
27/2 13:58:07
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Läs mer om Anders Appelqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders appelqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:31
*
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anders Appelqvist
nr 1524 3265
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 96/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/2 09:41:36 | 1 | 100 kr |
| 26/2 21:36:34 | 2 | 150 kr |
| 26/2 21:41:08 | 1 | Vinnande bud |
| 27/2 13:58:07 | 2 | 250 kr |
| 27/2 13:58:07 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk mÃ¥lare född i VästerÃ¥s 1958.Läs mer om Anders Appelqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders appelqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:31



