KONST / Litografier / Färglitografi 15243265
*
nr 1524 3265
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 96/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2023
kl 19:46:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 09:41:36
1
100 kr
26/2 21:36:34
2
150 kr
26/2 21:41:08
1
Vinnande bud
27/2 13:58:07
2
250 kr
27/2 13:58:07
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Läs mer om Anders Appelqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders appelqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9240 Färglitografi
2 st, Nils Erik Johansson (f. 1950), Sverige. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 18:21
-
7007 Färglitografi
Anna Mizak (f. 1939), Sverige. "Siluett". Signerad..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 19:27
-
2014 Färglitografi
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:56
-
9126 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:30
-
9249 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 18:30
-
9269 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:34
*
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anders Appelqvist
nr 1524 3265
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 96/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/2 09:41:36 | 1 | 100 kr |
26/2 21:36:34 | 2 | 150 kr |
26/2 21:41:08 | 1 | Vinnande bud |
27/2 13:58:07 | 2 | 250 kr |
27/2 13:58:07 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk mÃ¥lare född i VästerÃ¥s 1958.Läs mer om Anders Appelqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders appelqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9240 Färglitografi
2 st, Nils Erik Johansson (f. 1950), Sverige. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 18:21 -
7007 Färglitografi
Anna Mizak (f. 1939), Sverige. "Siluett". Signerad..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 19:27 -
2014 Färglitografi
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:56
-
9126 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:30 -
9249 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 18:30 -
9269 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:34